EĞİTMENLERİMİZ

Bülent KURT

Bülent Kurt 1971 BBULENTursa doğumlu olup futbola Bursa Belediye Spor altyapısında başlayıp Sümerbank Merinos Spor (şimdiki adıyla Bursa Merinos Spor)da yaklaşık 10 yıl devam etmiştir.

Sümerbank Merinos un 3.lige çıkan kadrosunda yer alıp futbol oynamıştır.
Bursa Linyit Spor ve Demirtaş futbol takımlarında top oynadıktan sonra Türkiye’nin belli başlı bölgelerindeki tatil köyü ve otellerde spor hocalığı yapmıştır.

2000 yılında futbol eğitimi almak için İngiltere Leeds’e gidip yerleşmiş orada futbolculuk ve antrenörlük yaşamına Leeds Belediyesi ve Leeds HQ Juniors takımlarıyla devam etmiştir.

İngiltere Futbol Federasyonu FA den UEFA B lisanslı antrenörlerden biri olarak
Leeds Belediyesi ile STRİKER 9, Leeds United Football takımı, Positive Future işbirliğiyle çocuklara ve gençlere yönelik yapılan  futbol kursları ve yaz kamplarında yaklaşık 9 yıl görev almıştır.

İngiltere Futbol Federasyonu FA  Futbol Geliştirme Programında genç yetenekleri futbola organize etme antrenörlük kursundan belgelidir.  (SERTİFİKALARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN)

Leeds Belediyesinin düzenlemiş olduğu Aerobik ve Fitness kursundan belgelidir.

Meksika’da Corver Coaching sistemini uygulayan Sport Concepts futbol okuluyla çalışmıştır.
(Ocak-2011)

Premier Football Concept in kurucusu ve yöneticisi olup Bursa’da ki  ve Türkiye’deki çocuklara ve gençlere en yeni ve doğru bir şekilde İngiltere standartlarında  futbol eğitimini vermeyi amaç ve hedef edinmiştir.

                                                               Antony SOUTHERN

antony1978 Leeds doğumlu.Spor Bilmi uzerine Leeds  Park Lane College de öğrenim gördü.İngiltere federasyonu FA den UEFA B lisansli. Leeds şehri belediyesiyle Striker 9 adli futbol projesinde 5 yil çalıştı.

Leeds Bradford  Şehri futbol takımının U10/11 yas gruplarını çalıştırdı. Amerika’da Challenger Sport Şirketiyle yaz futbol kamplarında futbol coach luğu ve kamp direktörlüğü gorevlerinde bulundu.

Leeds Thomas Danby Kolejinde futbol koçluğu ve gençlere yonelik futbol eğitmenlik kurslarında görev aldı.

Positif gelecek adlı gençlere yönelik spor programlarında halen futbol koardinatörlüğü yapmaktadır. Ayırca Leeds United futbol takımının futbol menajerliğini görevini sürdürmekte, Leeds United Futbol takımı 12 yaş alt grubuna futbolcu kazandırmaya çalışmaktadır.

                                                             Ishmael  Mills

Ishmaeishmaell  Mills Ingiltere Futbol federasyonu FA Level 2 Futbol Antrenor ve Gym-Fitness Level2   belgelidir.Ishmael Leeds Thomas Danbey Sport Kolejinde futbol hocaligi yapmistir.

Leed Sehir Belediyesinde Positive Future bolumunde genc yeteneklerle  calismistir.

Ismahel 16-18 yqas guruplari genel gelistirme ve spora kazandirma kurslarinda gonullu olarak calismis ve Ingilterede yilin gonullu antrenor odulunu kazanmistir.

Arsenal futbol kampina davet edilmis Arsenalin unlu Emirates Stadyumunda faal bir sekilde futbol oynayip futbol derslerine katilmistir.

Halen Leeds Sehir Belediyesi Futbol Bolumunde calismaya devam etmektedir.

 

Yorumlara kapalıdır