Premier Football Consept

Premier Football Concept  BÜLENT  KURT tarafından İNGİLTERE de kurulmuştur.
Dünyada ve ülkemizde futbola olan ilgi ve sevgi çok büyük bir yer tutmaktadır.

Futbol dünyada ve ülkemizde çok büyük bir sektör olmuştur. Özellikle başta İngiltere olmak üzere Avrupa’nın bir çok ülkesinde futbol kurslarıyla İngilizce dil eğitimi çok büyük bir önem taşımaktadır.

Çocuklara ve gençlere futbol kursları ile hem günümüz futbolunun en son teknik taktik dersleri eğlenceli bir şekilde verilmekte hem de İngilizce dili öğretilmektedir.

Erken yaşta alınan başta futbol ve diğer spor dalları ile yabancı dil eğitimi çocukların ve gençlerin geleceği ve sosyal yaşamları açısından çok önemli bir yer teşkil etmektedir.

Premier Football Concept bu ilkeden yola çıkarak, İngiltere Futbol Fedarasyonundan (FA) UEFA lisanslı tecrübeli futbol antrenörleri liderliğinde İngilizce olarak futbol kursları düzenlemektir.

Premier Football Concept şu anda dünyanın birçok ülkesindeki Profesyonel takımların futbol altyapı ve akademilerindeki Coerver Coaching eğitim ve öğretim metodunu uygulayarak futbolun içerisinde olan yeni yetenekleri keşfedip yetiştirme ve profesyonel takımlara kazandırma konseptini hedef edinen sistemi TÜRKİYE ve BURSA ya ilk defa NİLÜFER BELEDİYESİ işbirliği ve desteğiyle getirmektedir.

Yorumlara kapalıdır